Location : Home > A > AFC335M35B12B-F
AFC335M35B12B-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC335M35B12B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC335M35B12B-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AFC335M35B12B-F CAP ALUM 3.3UF 20 35V SMD 596600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AFC335M35B12B-F CAP ALUM 3.3UF 20 35V SMD 97910 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFC335M35B12B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 3.3uF 35V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd