Location : Home > S > SLP102M250E9P3
SLP102M250E9P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLP102M250E9P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLP102M250E9P3 CAP ALUM 1000UF 20 250V SNAP 585400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SLP102M250E9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 250V 20 105C Learn M 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLP102M250E9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 250V 20 105C Learn M 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875115160009 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V SMD