Location : Home > A > AVS336M50E16T-F
AVS336M50E16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVS336M50E16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVS336M50E16T-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AVS336M50E16T-F CAP ALUM 33UF 20 50V SMD 98210 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVS336M50E16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50V 33uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AVS336M50E16T-F CAP ALUM 33UF 20 50V SMD 98210 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com