Location : Home > A > AVS337M06E16T-F
AVS337M06E16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVS337M06E16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVS337M06E16T-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AVS337M06E16T-F CAP ALUM 330UF 20 6.3V SMD 98410 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVS337M06E16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 330uF 6.3V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AVS337M06E16T-F CAP ALUM 330UF 20 6.3V SMD 98410 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com