Location : Home > S > SK470M016ST
SK470M016ST
Share on FacebookShare on Facebook
SK470M016ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SK470M016ST 641165 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SK470M016ST CAP ALUM 47UF 20 16V RADIAL 589900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SK470M016ST CAP ALUM 47UF 20 16V RADIAL 695100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SK470M016ST CAP ALUM 47UF 20 16V RADIAL 589900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SK470M016ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 16V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com