Location : Home > U > UBX1C471MHL1TO
UBX1C471MHL1TO
Share on FacebookShare on Facebook
UBX1C471MHL1TO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UBX1C471MHL1TO CAP ALUM 470UF 20 16V RADIAL 1004800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UBX1C471MHL1TO CAP ALUM 470UF 20 16V RADIAL 899600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UBX1C471MHL1TO CAP ALUM 470UF 20 16V RADIAL 1554800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UBX1C471MHL1TO CAP ALUM 470UF 20 16V RADIAL 79090 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-9036-20CS2677 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD