Location : Home > S > SIT9003AI-8-33EO
SIT9003AI-8-33EO
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-8-33EO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-8-33EO OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 139320 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-8-33EO OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 56969 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-8-33EO OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 98790 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0791098461 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
853-87-090-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold