Location : Home > D > DZ23C36-TP
DZ23C36-TP
Share on FacebookShare on Facebook
DZ23C36-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ23C36-TP DIODE ZENER DUAL 36V SOT-23 595500 Micro Commercial Co 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DZ23C36-TP DIODE ZENER DUAL 36V SOT-23 242110 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ23C36-TP DIODE ZENER DUAL 36V SOT-23 157529 Micro Commercial Co 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DZ23C36-TP originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
499-83-234-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
499-83-234-10-003101 IC 59170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
499-83-234-10-003101 Preci-Dip 147480 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
499-83-234-10-003101 Preci-Dip 288970 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387204720 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
310-83-132-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
310-83-132-41-105101 IC 57150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-132-41-105101 Preci-Dip 146950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
3036466 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Gray 8-24 AWG
3036466 Phoenix Contact 147170 2016+ FEED THROUGH TERM BLOCK 24-8AWG Unitronix Electronics Limited
116-93-648-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
116-93-648-41-001000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
116-93-648-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-648-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN ELEVTD .600 48POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
48-3571-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN
48-3571-10 Aries Electronics 147090 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN Unitronix Electronics Limited
48-3571-10 Aries Electronics 276800 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-87-238-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-238-41-006101 Preci-Dip 146980 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-238-41-006101 Preci-Dip 274000 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com