Location : Home > S > SIT9003AI-8-28DB
SIT9003AI-8-28DB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-8-28DB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-8-28DB OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 139350 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-8-28DB OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 56999 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-8-28DB OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 98010 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-93-038-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-282964-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
1-282964-0 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282964-0 TE Connectivity AMP Connectors 157010 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1-282964-0 TE Connectivity AMP Connectors 297390 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
123-13-314-41-801000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
123-13-314-41-801000 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-13-314-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
123-13-314-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 290100 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
123-13-314-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN W/CAP .300 14POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd