Location : Home > S > SIT8008ACA2-33S
SIT8008ACA2-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACA2-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACA2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 139290 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACA2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 56939 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACA2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 98930 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0901471315 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-87-140-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-87-140-41-036101 IC 55920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-87-140-41-036101 Preci-Dip 146960 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-87-140-41-036101 Preci-Dip 287930 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1880054 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1880054 Phoenix Contact 157540 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1880054 Phoenix Contact 299050 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com