Location : Home > S > SIT9003AI-8-25EB
SIT9003AI-8-25EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-8-25EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-8-25EB OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 139530 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-8-25EB OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 57179 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-8-25EB OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 97910 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
117-83-652-41-005101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
117-83-652-41-005101 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
117-83-652-41-005101 Preci-Dip 157090 2016+ CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD Unitronix Electronics Limited
117-83-652-41-005101 Preci-Dip 278250 2016+ CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-83-144-01-666101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-83-144-01-666101 IC 57590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-144-01-666101 Preci-Dip 147200 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
316-87-137-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-137-41-018101 Preci-Dip 147470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-137-41-018101 Preci-Dip 288950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com