Location : Home > C > C3391-12.352
C3391-12.352
Share on FacebookShare on Facebook
C3391-12.352 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3391-12.352 RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C3391-12.352 stander package 38100 CRYSTEK 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C3391-12.352 RoHS Compliant 39885 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C3391-12.352 OSC XO 12.352MHZ HCMOS SMD 61905 Crystek Corporation 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1546833-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546833-8 IC 57840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546833-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1546833-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 8POS 9.53MM EKT Electronics Co., Ltd
1546833-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 8POS 9.53MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
426-83-246-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
430700-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430700-12-0 IC 59850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1762173001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1762173001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1762173001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 19POS BLK 18PC TPC Global Service Co.Ltd.
1762173001 Weidmuller 147070 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0386913825 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
SSW-104-02-G-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
SSW-104-02-G-S-RA ELECTRONIC 26810 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SSW-104-02-G-S-RA ELECTRONIC 26810 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
SSW-104-02-G-S-RA STOCK 43220 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SSQ-103-02-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSQ-103-02-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSQ-103-02-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 3POS SGL R/A TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SSQ-103-02-T-S IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-103-02-T-S NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0901522120 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
68683-312 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
68683-312 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
68683-312 Amphenol FCI 297610 2016+ CONN RCPT 24POS .100 DBL GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325048-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate