Location : Home > S > SIT9003AI-1-18EB
SIT9003AI-1-18EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-1-18EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-1-18EB OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 139490 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-1-18EB OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 57139 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-1-18EB OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 99130 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-796639-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-796639-1 TE Connectivity AMP Connectors 157460 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-796639-1 TE Connectivity AMP Connectors 298730 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796639-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796639-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TERM BLOCK HEADER 21POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.
430215-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
1-147424-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-147424-3 IC 57720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-147424-3 TE Connectivity AMP Connectors 298990 2016+ CONN RCPT 26POS .100 GOLD T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-147424-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 26POS .100 GOLD T/H EKT Electronics Co., Ltd
1-147424-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 26POS .100 GOLD T/H TPC Global Service Co.Ltd.
S20B-PUDSS-1(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
325142-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325142-19-0 IC 59920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1289430000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1289430000 Weidmuller 157580 2016+ S2C-SMT 3.50/34/90G 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
3040449 N/A 25 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3040449 Phoenix Contact 157880 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR Unitronix Electronics Limited
3040449 Phoenix Contact 298170 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-440129-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 13 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)