Location : Home > B > BZX84C13S-7
BZX84C13S-7
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C13S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C13S-7 Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1770840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 10-26 AWG
1770840000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1770840000 Weidmuller 147220 2016+ CONN TERM BLK ZDU 4-2 BLUE Unitronix Electronics Limited
1770840000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK ZDU 4-2 BLUE EKT Electronics Co., Ltd
1770840000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK ZDU 4-2 BLUE TPC Global Service Co.Ltd.
18-81000-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-81000-610C Aries Electronics 157750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-81000-610C Aries Electronics 277970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-81000-610C IC 56810 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1445678-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1445678-3 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1445678-3 TE Connectivity AMP Connectors 157200 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1445678-3 TE Connectivity AMP Connectors 298850 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1445678-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PIVOT BLK W/SF 3.5MM 13POS TPC Global Service Co.Ltd.
MMS-127-01-L-DH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
LPPB261NFSD-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
LPPB261NFSD-RC IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB261NFSD-RC NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB261NFSD-RC Sullins Connector Solutions 157830 2016+ CONN HEADER .050 26POS Unitronix Electronics Limited
861-87-009-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
861-87-009-10-001101 Preci-Dip 156990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Unitronix Electronics Limited
861-87-009-10-001101 Preci-Dip 297930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873813009 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
5451721 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5451721 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-440129-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)
1-440129-4 Distributor 111410 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1-440129-4 Semiconductor 20635 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-440129-4 STOCK 46310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1-440129-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1817932 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole