Location : Home > S > SIT8008ACE2-28S
SIT8008ACE2-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACE2-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACE2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 140060 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACE2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57709 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACE2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 98190 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3206542 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 10-26 AWG
3206542 N/A 48 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3206542 Phoenix Contact 147750 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Unitronix Electronics Limited
3206542 Phoenix Contact 287510 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18992 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Brown 12-22 AWG
18992 IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
18992 Phoenix Contact 147270 2016+ CONN HEADER 3POS 5.08MM PNL MNT Unitronix Electronics Limited
714-43-248-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
714-43-248-31-018000 IC 57960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-248-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157270 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Unitronix Electronics Limited
714-43-248-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-126-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-126-41-011101 Preci-Dip 147770 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-126-41-011101 Preci-Dip 287290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com