Location : Home > S > SIT8008ACE2-30E
SIT8008ACE2-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACE2-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACE2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 139960 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACE2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 57609 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACE2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 97990 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3046149 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 8-24 AWG
3046149 Phoenix Contact 147410 2016+ TERM BLOCK DISCONNECT 8.2MM Unitronix Electronics Limited
3046149 Phoenix Contact 287650 2016+ TERM BLOCK DISCONNECT 8.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATB6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 8-22 AWG
ATB6 Amphenol PCD 147860 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BLACK Unitronix Electronics Limited
ATB6 Amphenol PCD 287890 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATB6 Amphenol PCD 147760 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BROWN Unitronix Electronics Limited