Location : Home > S > SIT9002AI-43H25SB
SIT9002AI-43H25SB
402F204XXCLR Crystals and Oscillators Crystals 20.48MHz ¡À15ppm Crystal 12pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F204XXCLR CTS-Frequency Controls 88710 2015+ CRYSTAL 20.4800MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F204XXCLR CTS-Frequency Controls 88710 2015+ CRYSTAL 20.4800MHZ 12PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F204XXCLR IC 57850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VC14005000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Blade Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VC14005000J0G Amphenol FCI 157280 2016+ 762 TB SOCKET RA A/TYPE Unitronix Electronics Limited
VC14005000J0G IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VC14005000J0G NEW 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KE24745200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
KE24745200J0G Amphenol FCI 157690 2016+ 500 TB SOCKET OPEN VER Unitronix Electronics Limited
KE24745200J0G IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE24745200J0G NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020039-C091B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020039-C091B01LF Amphenol FCI 157370 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020039-C091B01LF Amphenol FCI 280900 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020039-C091B01LF IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW09505400J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW09505400J0G Amphenol FCI 147650 2016+ 508 TB SPR PLU MIDDLE Unitronix Electronics Limited
HW09505400J0G IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW09505400J0G NEW 89190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-1377173-9 IC 55940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452236 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5452236 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452236 Phoenix Contact 147660 2016+ BCP-508- 3 BK Unitronix Electronics Limited
5452236 Phoenix Contact 299150 2016+ BCP-508- 3 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
999585 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 21 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
999585 Weidmuller 157870 2016+ LM 3.5/135/21 BK 4.5MM PIN Unitronix Electronics Limited
999585 Weidmuller 298290 2016+ LM 3.5/135/21 BK 4.5MM PIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1869320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole
1869320000 Weidmuller 147610 2016+ LSF-SMT 7.62/08/90 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
521148-1 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 2 Position Housing Connector Female, Receptacle Black 0.187" (4.75mm), 0.250" (6.35mm)
521148-1 N/A 3808 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
521148-1 TE Connectivity AMP Connectors 147550 2016+ CONN RCPT HSG .187/.250 2POS BLK Unitronix Electronics Limited
521148-1 TE Connectivity AMP Connectors 297910 2016+ CONN RCPT HSG .187/.250 2POS BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-147437-4 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole Gold 0.045" (1.14mm) Square
2-147437-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1097-0-05-01-00-00-01-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin-Lead 0.045" (1.14mm) Square
1742601-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 12-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated