Location : Home > B > BZT52C5V1S-TP
BZT52C5V1S-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C5V1S-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C5V1S-TP DIODE ZENER 200MW 5.1V SOD323 8000 Micro Commercial Co (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZT52C5V1S-TP standard package with RoHS 46970 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZT52C5V1S-TP RoHS Compliant 37794 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F37011CAR Crystals and Oscillators Crystals 37MHz ¡À10ppm Crystal 10pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F37011CAR CTS-Frequency Controls 139870 NEW RoHS CRYSTAL 37.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F37011CAR CTS-Frequency Controls 42095 1538+ CRYSTAL 37.000 MHZ 10PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F37011CAR CTS-Frequency Controls 57519 2015+ CRYSTAL 37.000 MHZ 10PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37011CAR CTS-Frequency Controls 97590 2015+ CRYSTAL 37.000 MHZ 10PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1N5240B-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 500MW DO35
1N5240B-T DIODES 10000 2013+ 500mW EPITAXIAL ZENER DIODE World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
1N5240B-T VISHAY 230562 2014+ PBF BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
TB-13.513MDE-T Crystals and Oscillators Oscillators 13.513MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.8V Enable/Disable
TB-13.513MDE-T IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TB-13.513MDE-T TXC CORPORATION 42415 1538+ OSC MEMS 13.513MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
TB-13.513MDE-T TXC CORPORATION 57839 2015+ OSC MEMS 13.513MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TB-13.513MDE-T TXC CORPORATION 87550 2015+ OSC MEMS 13.513MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
H508305100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
H508305100J0G Amphenol FCI 147740 2016+ 381 TB SPR PLU F/SCREW Unitronix Electronics Limited
H508305100J0G IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H508305100J0G NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P10-6SLF-D IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P10-6SLF-D Panduit Corp 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
5433891 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
5433891 N/A 95 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
5433891 Phoenix Contact 157830 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5433891 Phoenix Contact 298510 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1766673 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
1766673 Electronics 25421 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1766673 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
910648 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 25 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To D-Sub, Male 12-26 AWG