Location : Home > S > SIT9002AI-38N18EG
SIT9002AI-38N18EG
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
853-83-018-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-83-018-30-051101 IC 56070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-83-018-30-051101 Preci-Dip 147110 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-83-018-30-051101 Preci-Dip 287590 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
36-0501-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 36POS GOLD
36-0501-31 Aries Electronics 147480 2016+ CONN SOCKET SIP 36POS GOLD Unitronix Electronics Limited
36-0501-31 Aries Electronics 274750 2016+ CONN SOCKET SIP 36POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1825093-5 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
1825093-5 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1825093-5 Semiconductor 22043 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1825093-5 STOCK 43770 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1825093-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET 18POS DIP 15AU EKT Electronics Co., Ltd
SSM-125-S-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
315-93-109-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-93-109-41-003000 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-93-109-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147110 2016+ CONN SOCKET 9POS ULTRA LOPRO Unitronix Electronics Limited
315-93-109-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 298810 2016+ CONN SOCKET 9POS ULTRA LOPRO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325031-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
68402-305LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
68402-305LF Amphenol FCI 157090 2016+ CONN RCPT 5POS .100 SNG SMD Unitronix Electronics Limited
68402-305LF Amphenol FCI 297730 2016+ CONN RCPT 5POS .100 SNG SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68402-305LF IC 56810 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1375549-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin-Lead
1375549-4 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-480701-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Yellow 0.250" (6.35mm)
1-480701-4 TE Connectivity AMP Connectors 278190 2016+ CONN CAP 3POS UNIV-M-N-L YELLOW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-480701-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-480701-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN CAP 3POS UNIV-M-N-L YELLOW Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0039018019 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1 Position Rectangular Housing Connector Plug Blue
1955450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1955450000 Weidmuller 157680 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1955450000 Weidmuller 287990 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
180433-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 13.5-17 AWG Crimp Connector Non-Insulated