Location : Home > 5 > 520T25HT38M4000
520T25HT38M4000
Share on FacebookShare on Facebook
520T25HT38M4000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T25HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 140160 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T25HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 32385 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T25HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 140160 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T25HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 57809 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T25HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 98250 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1414006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-30 AWG
1414006 PHOENIXCON 28000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1414006 Distributor 100910 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1414006 IC 38990 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
399-93-162-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold