Location : Home > 5 > 520T25HT26M0000
520T25HT26M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520T25HT26M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T25HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 139320 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T25HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 31545 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T25HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 139320 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T25HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 56969 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T25HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 98050 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
43510.2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 12-20 AWG
43510.2 On Shore Technology Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
43510.2 On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERMINAL BLOCK GROUNDING 5MM EKT Electronics Co., Ltd
43510.2 On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERMINAL BLOCK GROUNDING 5MM TPC Global Service Co.Ltd.
43510.2 On Shore Technology Inc. 147760 2016+ TERMINAL BLOCK GROUNDING 5MM Unitronix Electronics Limited
325322-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325322-14-0 IC 59250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
812-22-004-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-004-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-004-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 4POS SNGL .350 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-004-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 4POS SNGL .350 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-004-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 4POS SNGL .350 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
430715-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430715-19-0 IC 59940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
882-70-042-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 42 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
882-70-042-10-001101 Preci-Dip 157260 2016+ CONN HDR 42POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
882-70-042-10-001101 Preci-Dip 297510 2016+ CONN HDR 42POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1775470-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
1-1775470-2 Electronics 27480 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-1775470-2 Electronics 27480 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
147278-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
147278-8 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
147278-8 TE Connectivity AMP Connectors 147150 2016+ CONN HEADER 9POS R/A SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
147278-8 TE Connectivity AMP Connectors 288390 2016+ CONN HEADER 9POS R/A SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1672550000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1672550000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 270 17-POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1672550000 Weidmuller 156980 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1672550000 Weidmuller 298290 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
39-28-9188 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Gold
39-28-9188 Electronics 26790 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
39-28-9188 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
917789-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
917789-1 TE Connectivity AMP Connectors 147760 2016+ CONN HEADER 11POS VERT TIN 2.5MM Unitronix Electronics Limited
917789-1 TE Connectivity AMP Connectors 298290 2016+ CONN HEADER 11POS VERT TIN 2.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com