Location : Home > S > SIT9002AI-38H25ED
SIT9002AI-38H25ED
16-6503-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-6503-21 Aries Electronics 157460 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-6503-21 Aries Electronics 277710 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-6503-21 IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1644540000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 110¡ã Through Hole
1644540000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PIN HDR 110 6POS 3.5MM BK TPC Global Service Co.Ltd.
1644540000 Weidmuller 147080 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS 110DEG 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1644540000 Weidmuller 297970 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS 110DEG 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1846140 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1846140 Weidmuller 157310 2016+ SLS 5.08/06/180TB KF SN OR BX Unitronix Electronics Limited
DF3-5P-2DS(01) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
DF3-5P-2DS(01) HIROSE 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
DF3-5P-2DS(01) HIROSE 28000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
DF3-5P-2DS(01) N/A 78950 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
649004113322 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.165" (4.20mm)
649004113322 Electronics 25029 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
649004113322 STOCK 45200 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1759842 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1759842 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1759842 Phoenix Contact 157260 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1759842 Phoenix Contact 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1718143006 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
1718143006 Molex, LLC 147850 2016+ KK RPC 156 HDR FRRA 06 CKT TIN Unitronix Electronics Limited
8-1377174-9 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 17-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated