Location : Home > S > SIT9002AI-18H25SX
SIT9002AI-18H25SX
ASTMHTE-125.000MHZ-XK-E-T Crystals and Oscillators Oscillators 125MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable
416F50035IAT Crystals and Oscillators Crystals 50MHz ¡À30ppm Crystal 10pF 100 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F50035IAT CTS-Frequency Controls 139920 17+/18+ CRYSTAL 50.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F50035IAT CTS-Frequency Controls 32145 1538+ CRYSTAL 50.000 MHZ 10PF SMT Alphatek Technology Limited
416F50035IAT CTS-Frequency Controls 57569 2015+ CRYSTAL 50.000 MHZ 10PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F50035IAT CTS-Frequency Controls 77830 2015+ CRYSTAL 50.000 MHZ 10PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0395105702 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
0710057 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 5 Position Terminal Block Header, Male Pins Green Screw Mount - Front Flange
1636340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1636340000 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1636340000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1636340000 Weidmuller 299110 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 20POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1786200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.250" (6.35mm) Through Hole
1786200000 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1786200000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1786200000 Weidmuller 297350 2016+ CONN TERM BLOCK 6.35MM 3POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com