Location : Home > S > SIT9002AI-18H25EX
SIT9002AI-18H25EX
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F300X2CDR Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À15ppm Crystal 18pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F300X2CDR CTS-Frequency Controls 139520 NEW RoHS CRYSTAL 30.000 MHZ 18PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F300X2CDR CTS-Frequency Controls 41745 1538+ CRYSTAL 30.000 MHZ 18PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F300X2CDR CTS-Frequency Controls 57169 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 18PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F300X2CDR CTS-Frequency Controls 97810 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 18PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CB3LV-5I-19M6608 Crystals and Oscillators Oscillators 19.6608MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 12mA Enable/Disable
CB3LV-5I-19M6608 CTS-Frequency Controls 140070 NEW RoHS OSC XO 19.6608MHZ HCMOS TTL SMD FindCores Electronics Inc.
CB3LV-5I-19M6608 CTS-Frequency Controls 57719 2015+ OSC XO 19.6608MHZ HCMOS TTL SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB3LV-5I-19M6608 CTS-Frequency Controls 88490 2015+ OSC XO 19.6608MHZ HCMOS TTL SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TS05A10D00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS05A10D00J0G Amphenol FCI 147660 2016+ 750 TB PLU PLU WF HOOK/B Unitronix Electronics Limited
TS05A10D00J0G IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS05A10D00J0G NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMSZ5255B-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 28V 500MW SOD123
MMSZ5255B-TP Micro Commercial Co 139990 17+/18+ DIODE ZENER 500MW 28V SOD123 FindCores Electronics Co.,Ltd.
MMSZ5255B-TP Micro Commercial Co 139990 NEW RoHS DIODE ZENER 500MW 28V SOD123 FindCores Electronics Inc.
MMSZ5255B-TP Micro Commercial Co 262370 1538+ DIODE ZENER 500MW 28V SOD123 Alphatek Technology Limited
MMSZ5255B-TP ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
2321-2-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End, Pin 0.250" (6.35mm) Tin-Lead
2321-2-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2321-2-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298050 2016+ TERM TURRET PIN L=6.35MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
277159-1 Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Butt Splice, Inline, Individual Openings Connector Crimp 2 AWG (Al), 4 AWG (Cu)