Location : Home > S > SIT9002AI-13H33ED
SIT9002AI-13H33ED
42-3551-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN
42-3551-10 Aries Electronics 157130 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN Unitronix Electronics Limited
42-3551-10 Aries Electronics 279170 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
42-3551-10 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-028-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-87-151-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-87-151-41-001101 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1779974 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1779974 Phoenix Contact 147840 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1779974 Phoenix Contact 298350 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-013-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-013-20-001101 Preci-Dip 156990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
801-83-007-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-007-65-410101 Preci-Dip 157650 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-007-65-410101 Preci-Dip 298150 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com