Location : Home > D > DSC1001AI5-027.0000
DSC1001AI5-027.0000
20-3518-101H Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-3518-101H Aries Electronics 157210 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-3518-101H Aries Electronics 277990 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-3518-101H IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CLT-108-01-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1842319 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1842319 Caterpillar 8000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
1842319 Caterpillar 890 15+ 15+ ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
1842319 Phoenix Contact 157830 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
414-87-220-41-134191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
414-87-220-41-134191 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
414-87-220-41-134191 Preci-Dip 157470 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
414-87-220-41-134191 Preci-Dip 298190 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-1971798-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
6-1971798-4 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-641119-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
3-641119-5 TE Connectivity AMP Connectors 288730 2016+ CONN HEADER 5POS VERT .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-641119-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 5POS VERT .156 GOLD SIMEN Electronics Co.,Ltd
3-641119-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 5POS VERT .156 GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd