Location : Home > S > SIT9002AC-43H18DG
SIT9002AC-43H18DG
MDF7-25S-2.54DSA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
MDF7-25S-2.54DSA Hirose 120000 16+ 16+ TPC Global Service Co.Ltd.
MDF7-25S-2.54DSA IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MDF7-25S-2.54DSA NEW 98090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
855-87-018-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
855-87-018-20-001101 Preci-Dip 147170 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
855-87-018-20-001101 Preci-Dip 298510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com