Location : Home > S > SIT9002AC-38H25SX
SIT9002AC-38H25SX
3073830 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 4-10 AWG
3073830 Phoenix Contact 147850 2016+ FEED-THRO MOD TERM BLOCK BLUE Unitronix Electronics Limited
403C11J19M68000 Crystals and Oscillators Crystals 19.68MHz ¡À10ppm Crystal 9pF 80 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
403C11J19M68000 CTS-Frequency Controls 57019 2015+ CRYSTAL 19.6800MHZ 9PF SMD Unitronix Electronics Limited
403C11J19M68000 CTS-Frequency Controls 88890 2015+ CRYSTAL 19.6800MHZ 9PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
403C11J19M68000 CTS-Frequency Controls 88890 2015+ CRYSTAL 19.6800MHZ 9PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
NZH3V0B,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3V 500MW SOD123F
NZH3V0B,115 654798 13+ fenyang electronics co.,ltd
NZH3V0B,115 654798 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
NZH3V0B,115 NXP 262010 1538+ DIODE ZENER 500MW 3V SOD123 Alphatek Technology Limited
A-TB350-VK11 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 45¡ã Through Hole
A-TB350-VK11 Assmann WSW Components 147720 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB350-VK11 IC 40270 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB350-VK11 NEW 88150 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
54774-2 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
54774-2 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1207 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 2 Pin Screw Terminal, Power Tap 8-32 Through Hole
1207 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1936870000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry Angled to Panel Gray 2 Piece
1936870000 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1936870000 Weidmuller 147720 2016+ CABLE LUG SCREW CONN GREY Unitronix Electronics Limited
1876520000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1876520000 Weidmuller 147270 2016+ LSF-SMT 5.00/08/90 3.5SN BK Unitronix Electronics Limited
ASTMHTE-106.250MHZ-AJ-E Crystals and Oscillators Oscillators 106.25MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable
712-83-133-41-001101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.022" (0.41mm ~ 0.56mm) Standard Tail Solder
712-83-133-41-001101 Preci-Dip 156970 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
712-83-133-41-001101 Preci-Dip 278970 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1031-2-17-01-32-27-02-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) Wire Wrap Press-Fit
1031-2-17-01-32-27-02-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
5645956-1 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.014" ~ 0.026" (0.36mm ~ 0.66mm) No Tail Solder