Location : Home > T > TC50V3C32K7680
TC50V3C32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC50V3C32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC50V3C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 41755 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC50V3C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57179 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431611-01-0 Curtis Industries 147790 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
431611-01-0 IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1778463 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)