Location : Home > S > SIT9002AC-33H25DO
SIT9002AC-33H25DO
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7-146386-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
7-146386-8 15679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
7-146386-8 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
811-22-040-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 40 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-040-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-040-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-040-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 40 POS .276 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-040-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 40 POS .276 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
9-103325-0-04 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
9-103325-0-04 IC 56380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-103325-0-04 TE Connectivity AMP Connectors 278490 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 04POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-103325-0-04 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-770602-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.100" (2.54mm)