Location : Home > D > DSC1001DL5-019.2000T
DSC1001DL5-019.2000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DL5-019.2000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DL5-019.2000T OSCILLATOR MEMS 19.2MHZ CMOS SMD 88510 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001DL5-019.2000T OSCILLATOR MEMS 19.2MHZ CMOS SMD 57859 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DL5-019.2000T OSCILLATOR MEMS 19.2MHZ CMOS SMD 62585 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-024-10-457101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-024-10-457101 Preci-Dip 147270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-024-10-457101 Preci-Dip 288550 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com