Location : Home > S > SIT9002AC-18H33ET
SIT9002AC-18H33ET
399-93-118-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-93-118-10-003000 IC 59630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-93-118-10-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147440 2016+ CONN SOCKET 18POS .100 R/ANGLE Unitronix Electronics Limited
399-93-118-10-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288730 2016+ CONN SOCKET 18POS .100 R/ANGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-43-153-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 53 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
323-87-138-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
323-87-138-41-001101 IC 59340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
323-87-138-41-001101 Preci-Dip 147810 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
323-87-138-41-001101 Preci-Dip 287870 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIP1X05-041BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 5POS GOLD
SIP1X05-041BLF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SIP1X05-041BLF FCI 8000 2012+ SIP1X05-041BLF SIP SOCKET 5 CTS EKT Electronics Co., Ltd
SIP1X05-041BLF FCI 8000 2012+ SIP1X05-041BLF SIP SOCKET 5 CTS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SIP1X05-041BLF IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325340-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
776535-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.177" (4.50mm)
776535-2 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
776535-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
776535-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN CAP ASSY 3POS 18-20AWG GRAY EKT Electronics Co., Ltd
9-102974-0-01 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 1 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector Through Hole, Right Angle Gold
9-102974-0-01 TE Connectivity AMP Connectors 288530 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 01POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-102974-0-01 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-102974-0-01 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 01POS R/A Global Thunder Electronics Co.,Ltd