Location : Home > 4 > 416F37412CTT
416F37412CTT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37412CTT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37412CTT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139920 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37412CTT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 42145 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37412CTT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139920 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37412CTT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 57569 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37412CTT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 98050 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1775510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 16-30 AWG
1775510000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1775510000 Weidmuller 147780 2016+ TERM GROUND SGL 1.5MM WM GREEN Unitronix Electronics Limited
1775510000 Weidmuller 8000 2012+ TERM GROUND SGL 1.5MM WM GREEN EKT Electronics Co., Ltd
1775510000 Weidmuller 8000 2012+ TERM GROUND SGL 1.5MM WM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
805-87-093-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 93 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1358550000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1358550000 Weidmuller 147250 2016+ S2C-SMT 3.50/08/180LF 3.5SN BK Unitronix Electronics Limited
66925-040 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
814-22-054-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 54 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-054-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-054-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
814-22-054-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 54POS DUAL .335 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-054-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 54POS DUAL .335 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
640457-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin