Location : Home > S > SIT9002AC-08N25DG
SIT9002AC-08N25DG
ATD4F Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Orange 10-20 AWG
ATD4F Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATD4F Amphenol PCD 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATD4F Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM ORANGE TPC Global Service Co.Ltd.
1-796698-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-796698-3 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796698-3 TE Connectivity AMP Connectors 297670 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-1508-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-1508-20 Aries Electronics 157250 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-1508-20 Aries Electronics 278810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
546-87-223-18-091136 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 223POS GOLD
546-87-223-18-091136 Preci-Dip 147210 2016+ CONN SOCKET PGA 223POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-87-223-18-091136 Preci-Dip 288450 2016+ CONN SOCKET PGA 223POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF11-32DS-2DSA(01) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
803-87-022-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-022-10-004101 IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-022-10-004101 Preci-Dip 157680 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-022-10-004101 Preci-Dip 298210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
171825-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
171825-6 Electronics 26731 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
171825-6 IC 57290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
171825-6 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
171825-6 tyco 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
344273-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.189" (4.80mm)
344273-1 Electronics 26991 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
344273-1 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
62228-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female and Male 16-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated