Location : Home > S > SIT9002AC-03N18SX
SIT9002AC-03N18SX
16-823-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-823-90C Aries Electronics 157660 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-823-90C Aries Electronics 278110 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-143-01-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
110-99-306-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS TIN-LEAD
110-99-306-41-001000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
110-99-306-41-001000 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
110-99-306-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
110-99-306-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN FRAME .300 6POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
803-83-014-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-014-66-001101 Preci-Dip 147410 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-014-66-001101 Preci-Dip 275400 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
643640-8 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 8POS TIN
643640-8 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
643640-8 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
643640-8 TE Connectivity AMP Connectors 147750 2016+ CONN SOCKET SIP 8POS TIN Unitronix Electronics Limited
643640-8 TE Connectivity AMP Connectors 287910 2016+ CONN SOCKET SIP 8POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1983240000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1983240000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1983240000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 18POS TPC Global Service Co.Ltd.
1983240000 Weidmuller 157780 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited