Location : Home > S > SIT8918BE-23-18E-27.000000D
SIT8918BE-23-18E-27.000000D
0387590311 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
7W10000031 Crystals and Oscillators Oscillators 10MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V Enable/Disable
TS09A15B00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS09A15B00J0G Amphenol FCI 157280 2016+ 750 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS09A15B00J0G IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS09A15B00J0G NEW 88310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MP400-E Crystals and Oscillators Crystals 40MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 55 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole HC49/U
MP400-E CTS-Frequency Controls 57219 2015+ CRYSTAL 40.0000MHZ 20PF T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP400-E CTS-Frequency Controls 88010 2015+ CRYSTAL 40.0000MHZ 20PF T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MP400-E NEW 81100 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1827871 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1827871 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1827871 Phoenix Contact 8000 2012+ HEADER TERM BLOCK 3.81MM 3POS EKT Electronics Co., Ltd
1827871 Phoenix Contact 8000 2012+ HEADER TERM BLOCK 3.81MM 3POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
0395938323 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 23 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole