Location : Home > E > ECS-73-20-4DN
ECS-73-20-4DN
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-73-20-4DN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-73-20-4DN CRYSTAL 7.3728 MHZ 20PF 49US 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECS-73-20-4DN Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ECS-73-20-4DN 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ECS-73-20-4DN CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF T/H 41795 ECS Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ECS-73-20-4DN standard package with RoHS 45400 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ECS-73-20-4DN 13+ 654789 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1706877 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1706877 Phoenix Contact 157030 2016+ MC 1 5/ 4-G-3 5 THT P26 AU Unitronix Electronics Limited
1734146-2 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DVI-D, Dual Link Receptacle Connector 24 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
1734146-2 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1734146-2 IC 57560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1734146-2 TE Connectivity AMP Connectors 157290 2016+ CONN RCPT 24POS R/A DVI-D T/H Unitronix Electronics Limited
1734146-2 TE Connectivity AMP Connectors 297330 2016+ CONN RCPT 24POS R/A DVI-D T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com