Location : Home > S > SIT8918BE-18-33E-25.000000E
SIT8918BE-18-33E-25.000000E
2774091 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Blue 10-26 AWG
2774091 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2774091 Phoenix Contact 8000 2012+ FEED-THRU TERM BLOCK 24-12AWG TPC Global Service Co.Ltd.
1-1546214-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1546214-8 IC 57530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546214-8 TE Connectivity AMP Connectors 157250 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546214-8 TE Connectivity AMP Connectors 297850 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546214-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER PIN 18POS 5MM TPC Global Service Co.Ltd.
1414200000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Gold
15210085601000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold