Location : Home > A > ASDM1-16.000MHZ-LC-T
ASDM1-16.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDM1-16.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDM1-16.000MHZ-LC-T OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD 32415 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3211758 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Orange 10-24 AWG
3211758 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211758 Phoenix Contact 147610 2016+ PT 4 OG Unitronix Electronics Limited
3211758 Phoenix Contact 287850 2016+ PT 4 OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929974-01-32 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929974-01-32 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
929974-01-32 3M 288610 2016+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 32POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929974-01-32 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 32POS EKT Electronics Co., Ltd
929974-01-32 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 32POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
803-83-098-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
BTEM8S-1SLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Tin
79107-0024 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0759001331 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole, Right Angle Gold
803-83-012-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-012-10-001101 Preci-Dip 157880 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-012-10-001101 Preci-Dip 298010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0010897101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin