Location : Home > S > SIT8008BI-73-33S-100.000000E
SIT8008BI-73-33S-100.000000E
803-83-062-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold