Location : Home > D > DF60-3P-10.16DSA(26)
DF60-3P-10.16DSA(26)
Share on FacebookShare on Facebook
DF60-3P-10.16DSA(26) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-033-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-93-161-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 61POS GOLD
346-93-161-41-013000 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-93-161-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157080 2016+ CONN SOCKET SIP 61POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-93-161-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278570 2016+ CONN SOCKET SIP 61POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-93-161-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ STRIP SOCKET 61 POS PRESS FIT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
YK60530230J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK60530230J0G Amphenol FCI 157780 2016+ CONN BARRIER STRP 30CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK60530230J0G IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK60530230J0G NEW 98270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-032-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-032-30-001191 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-032-30-001191 Preci-Dip 146960 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-032-30-001191 Preci-Dip 287930 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EDJ4G0 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Gold
EDJ4G0 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EDJ4G0 NEW 78590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EDJ4G0 On Shore Technology Inc. 157810 2016+ SHUNT .100 BLACK W/HANDLE Unitronix Electronics Limited
68685-331LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
1749030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1749030 Phoenix Contact 147250 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1749030 Phoenix Contact 297310 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395338919 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637030000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637030000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 5.00MM 16POS EKT Electronics Co., Ltd
1637030000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 5.00MM 16POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
1637030000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 5.00MM 16POS TPC Global Service Co.Ltd.
1637030000 Weidmuller 157430 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
6-103634-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
6-103634-2 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
6-103634-2 TE Connectivity AMP Connectors 147260 2016+ CONN HEADER RTANG 13POS T/H TIN Unitronix Electronics Limited
6-103634-2 TE Connectivity AMP Connectors 288490 2016+ CONN HEADER RTANG 13POS T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76644-158 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole Gold 0.025" (0.64mm) Square