Location : Home > S > SIT8008AIU8-30S
SIT8008AIU8-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU8-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 139720 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57369 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 99050 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
960232-8100-AR-TR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
346-83-124-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-83-124-41-035101 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-83-124-41-035101 Preci-Dip 147440 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-83-124-41-035101 Preci-Dip 288730 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com