Location : Home > S > SIT8008AIU8-30E
SIT8008AIU8-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU8-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 139820 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57469 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 98850 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
42-6570-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS GLD
42-6570-11 Aries Electronics 147750 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS GLD Unitronix Electronics Limited
42-6570-11 Aries Electronics 288410 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
42-6570-11 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-124-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold