Location : Home > S > SIT8008AIU7-25S
SIT8008AIU7-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU7-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU7-25S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 139300 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU7-25S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 56949 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU7-25S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 98550 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325113-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws