Location : Home > B > BZT52C33S-TP
BZT52C33S-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C33S-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C33S-TP DIODE ZENER 200MW 33V SOD323 8000 Micro Commercial Co (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZT52C33S-TP Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZT52C33S-TP standard package with RoHS 47110 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A20720407WR Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A20720407WR Eaton 147390 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A20720407WR IC 40230 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A20720407WR NEW 76350 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325215-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)