Location : Home > 4 > 416F37435CTR
416F37435CTR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37435CTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37435CTR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139550 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37435CTR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 41775 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F37435CTR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139550 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37435CTR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 57199 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37435CTR CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 97710 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395056508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole