Location : Home > S > SIT8008AIU3-28E
SIT8008AIU3-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU3-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU3-28E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 140230 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU3-28E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 57879 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU3-28E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 98010 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-036-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
123-13-628-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
123-13-628-41-001000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
123-13-628-41-001000 40184 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
123-13-628-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ESQ-104-37-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
ESQ-104-37-G-D 40266 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ESQ-104-37-G-D Electronics 27921 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ESQ-104-37-G-D IC 36251 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
ESQ-104-37-G-D IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
960110-8100-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
960110-8100-AR-TP 3M 299110 2016+ CONN SOCKET 10POS SGL BRDMNT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
960110-8100-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 10POS SGL BRDMNT SMD EKT Electronics Co., Ltd
960110-8100-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 10POS SGL BRDMNT SMD TPC Global Service Co.Ltd.
960110-8100-AR-TP IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
433301-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433301-15-0 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
831-87-023-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-87-023-10-273101 Preci-Dip 157380 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-023-10-273101 Preci-Dip 298810 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1909870 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1909870 Phoenix Contact 147090 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1909870 Phoenix Contact 297910 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431705-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431705-15-0 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-1375549-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
5-1375549-2 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
5-1375549-2 TE Connectivity AMP Connectors 278010 2016+ CONN HEADER 3POS IDC STR SMD TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com