Location : Home > S > SIT8008AIU3-25S
SIT8008AIU3-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU3-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU3-25S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 140130 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU3-25S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 57779 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU3-25S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 97810 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38212-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38212-14-0 IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38212-14-0 NEW 97690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1969894 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1969894 Phoenix Contact 147010 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1969894 Phoenix Contact 298210 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1755428 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1755428 Phoenix Contact 147160 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1755428 Phoenix Contact 298950 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
643414-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Header Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Gold
643414-2 IC 37640 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
643414-2 TE Connectivity AMP Connectors 298570 2016+ CONN HEADER 3POS U-M-N-L GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com