Location : Home > S > SIT8008AIU2-33S
SIT8008AIU2-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU2-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 139970 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57619 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 97970 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386100424 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
0901471231 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-098-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
S3B-XH-A(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-1761606-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
1786967 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1786967 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1786967 Phoenix Contact 156960 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1786967 Phoenix Contact 298010 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
69192-140HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
69192-140HLF 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69192-140HLF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
69192-140HLF FCI 8000 2012+ BERGSTIK II DR STRAIGHT RET Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1722861203 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Gold
1722861203 Molex, LLC 157560 2016+ ULTRAFIT CONN HDR 03CKT Unitronix Electronics Limited
3-644486-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
3-644486-2 Electronics 25381 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
3-644486-2 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3-644486-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
87227-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
87227-2 STOCK 45580 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1030070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1030070000 Weidmuller 157880 2016+ CONN HEADER 30POS 3.81MM VERT OR Unitronix Electronics Limited
1030070000 Weidmuller 288730 2016+ CONN HEADER 30POS 3.81MM VERT OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com