Location : Home > S > SIT8008AIU2-33E
SIT8008AIU2-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU2-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 140070 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57719 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 98170 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
66951-024 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
66951-024 Electronics 27161 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
66951-024 FCI 8000 2012+ CONN RCPT 24POS .100 SGL STR PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
66951-024 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
66951-024 STOCK 46110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
A50221007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A50221007 Eaton 157870 2016+ CONN BARRIER STRIP 10CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
A50221007 IC 40530 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A50221007 NEW 87450 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
24-6518-01 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-6518-01 Aries Electronics 157890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-6518-01 Aries Electronics 278590 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
550-10-133-14-071101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors PGA SOLDER TAIL
550-10-133-14-071101 IC 56340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
550-10-133-14-071101 Preci-Dip 147030 2016+ PGA SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
801-87-034-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-034-10-004101 Preci-Dip 147770 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-034-10-004101 Preci-Dip 287290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SFH11-NPPC-D30-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SFH11-NPPC-D30-ST-BK IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFH11-NPPC-D30-ST-BK Sullins Connector Solutions 146990 2016+ CONN HEADER .100 60POS Unitronix Electronics Limited
310-93-103-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
802-10-008-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
802-10-008-66-001101 Preci-Dip 157230 2016+ CONN HDR 8POS 0.100 PRESS FIT Unitronix Electronics Limited
802-10-008-66-001101 Preci-Dip 297670 2016+ CONN HDR 8POS 0.100 PRESS FIT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com